Swiss watch stores in Lithuania | Sveicarija.eu

Laikrodžiai

Apie mus

Suteikime laikui naujų prasmių.

Jei ant jūsų riešo puikuojasi šveicariškas laikrodis, galite būti ramūs. Pripažįstama, jog pasaulyje būtent Šveicarijoje pagaminti laikrodžiai yra patys geriausi ir prestižiškiausi. Todėl jau nuo praėjusio amžiaus pabaigos jums pristatome tarptautinėje rinkoje ypač gerai vertinamus šveicariškus prekinius vardus ir jų gaminius.

Laikrodžių salonai „Šveicarija”, priklausantys uždarajai akcinei bendrovei „Ogmios Astra Laikrodžiai“, yra vienintelė vieta, kurioje galite įsigyti išskirtinai tik šveicariškus laikrodžius. Laikas parodė, kad jūs greitai pamėgote žinomų kompanijų Longines”, „Mido”,  „Hamilton” ir  „Tissot”  laikrodžius, kurie tapo paklausiausia mūsų preke visoje Lietuvoje.

Nenorėdami sustoti vietoje ir siekdami patenkinti išrankiausiuosius, netrukus rinkai pasiūlėme pasaulio laikrodžių gamintojų lyderius: Baume&Mercier”, „Breitling”, „Breitling for Bentley.

Mėgstantiems stilingus laikrodžius galime pasiūlyti Italų laikrodžių kompaniją GaGa Milano, kuri per trumpą laiką pasiekė tarptautinį pripažinimą, ko pasekoje įgyvendino svarbų ir prestižinį tikslą, atidarydama savo pagrindinę būstinę Šveicarijoje.

Įvertinkite puikaus dizaino ir aukščiausios kokybės šveicarišką derinį. Nes ne bet kas vertas Jūsų riešo.