Kokybiški vyriški laikrodžiai: perkant atkreipkite dėmesį į 3 veiksnius

Vyriški laikrodžiai – praktiškas, amžinai aktualus įrankis, kuris padeda sekti laiką ir kasdienybės ritmą. Kartu tai – itin patrauklus aksesuaras, kuris papildo garderobą, gali atspindėti išskirtinį skonį, pabrėžti savininko gyvenimo būdą ir karjeros sėkmę.

Šiandien skirtingi gamintojai siūlo gausų unikalių vyriškų laikrodžių asortimentą kiekvieno kišenei: Jūsų laukia sportiniai ir klasikiniai, ekonomiški ir prabangūs laikrodžiai vyrams. Tačiau kaip iš pasirinkimų gausos išsirinkti kokybišką, ilgaamžį laikrodį, kuris atitiktų visus kokybės reikalavimus?

Štai į ką verta atsižvelgti, kad pasirinkti galėtumėte paprasčiau:

1 Pageidaujamas stilius. Jeigu kiekvienai skirtingai progai neplanuojate įsigyti atskiro laikrodžio, perkant teikite prioritetą universalumui. Puikus pasirinkimas yra klasikinio arba sportinio stiliaus laikrodžiai, kurie atrodys puikiai prie skirtingų garderobo derinių.

Atkreipkite dėmesį ir į laikrodžio bei jo apyrankės spalvą – geriausia, kai ji yra gana neutrali, pavyzdžiui, pilka, smėlinė, sidabrinė ar juoda.

2) Riešo apimtis. Jei Jūsų riešas stambesnis, rekomenduojama įsigyti laikrodį, kuris turės didesnį ciferblatą, masyvesnį korpusą, storesnę apyrankę ar dirželį. Ploni, maži vyriški laikrodžiai gali būti per smulkūs.

Tuo tarpu, jeigu Jūsų riešas plonesnis, masyvus laikrodis nėra pati geriausia mintis – jis vizualiai apsunkins Jūsų įvaizdį, užsegtas ant riešo atrodys neharmoningai. Subtilesnis, mažesnis laikrodis vyrams šiuo atveju yra puikus pasirinkimas.

3) Laikrodžio apyrankė. Jos gali būti įvairių tipų – nuo tekstilės, metalo ar keramikos iki plastiko ar gumos. Vis dėlto, siekiant išliekančios kokybės, verta rinktis vieną iš šių medžiagų:

⋅ Oda – tai vienas populiariausių pasirinkimų, kuris suteikia klasikos ir prabangos pojūtį. Natūralios odos laikrodžių dirželiai užtikrina komfortą, neapsunkina ir visada atrodo nepriekaištingai.

⋅  Nerūdijantis plienas – laikrodis vyrams, kurio apyrankė pagaminta iš nerūdijančio plieno tikrai nenuvils. Ši medžiaga yra atspari rūdims, korozijai. Tai – vienas patvariausių ir tvirčiausių pasirinkimų.

⋅  Tekstilė – tai gana patvarus audinys, kuris leidžia drąsiau „žaisti“ su skirtingų spalvų ir raštų deriniais. Vyriški laikrodžiai su tekstilės dirželiais puikiai dera prie kasdienio aprangos stiliaus.

Atsižvelgus į šiuos kriterijus, pasirinkti gerokai paprasčiau. Jūsų laukia patvarūs ir stilingi universalūs, sportiniai, klasikiniai arba prabangūs laikrodžiai vyrams – kiekvieno skoniui ir kišenei!

Daugiau